איתור נזילות עם מצלמה תרמית וצילום קווי ביוב

כל מה שאתם צריכים לדעת על איתור נזילות עם מצלמה תרמית

נזילה היא בעיה נפוצה ומטרידה. בכדי לטפל בשורש הבעיה יש צורך להבין ממה היא נובעת. איכות הבניה, התקנת האינסטלציה או איטום לא תקין.

ישנן מספר שיטות לאתר נזילות ללא הרס מוקדם מדי ומיותר מדי.

לאחר מספר בדיקות עם ציוד מתקדם וניסיון של שנים ישנה אפשרות לדייק מוקד רטוב וצנרת נוזלת במקום בה היא נמצאת, בין אם בבית או בחצר.

1. מצלמה תרמית – מצלמה תרמית פועלת על אנרגיית החום ושינוי טמפרטורה, זאת אומרת, אם ישנה נזילת מים מתחת לריצוף או בקיר – המצלמה יודעת לזהות נזילה בצינור מים חמים. אם הנזילה ממים קרים המצלמה לא תגלה ולכן צריך לחמם את מערכת המים הקרים לטמפרטורה מתאימה על מנת שתהיה אפשרות לזהות את מיקומה.

2. איתור נזילה על ידי דחיסת גז ידידותי למערכת המים. דרך נוספת לגלות את מיקום הדליפה המדויק. באמצעות גלאי מיוחד הקורא את סימני הגז מעל הריצוף או בקיר.

3. איתור נזילה במערכת הדלוחין (ביוב) בתוך הדירה – האיתור מתבצע באמצעות הצפה במערכת הנעשית על ידי בלונים מיוחדים. כך ניתן לראות את מפלס המים בקופסאות. לאחר מכן מתבצע האיתור עם שעון מיוחד.

4. מצלמת ביוב – במצלמת ביוב בעלת סיב אופטי של 30 מטר עם ראש צילום נגד מים ניתן לזהות פגם בצינור ביוב כמו: סדק ,שבר, סתימה, שורשים וכדומה. המצלמה נותנת מידע לגבי מרחק הפגם בצינור וסרט וידאו להוכחה.

ניתן גם סתם לגלות בריכות ביוב קבורות בחצרות וקוי ביוב שלא יודעים על מיקומם.

איך זה עובד?

שירותים נוספים של רסטו פיקס

שירותי אינסטלציה

שירותי הנדימן לפי שעה

שירותי אחזקה למסעדות

יש לכם נזילה? רוצים לפתור את הבעיה מהשורש? דברו איתנו עכשיו, אנחנו נעמוד לשירותכם!